Proponowany post

On Feet: Air Jordan 1 High OG 'Black Satin'

08 październik 2019
On Feet: Air Jordan 1 High OG 'Black Satin'

Niedawno pokazywaliśmy Wam pierwsze zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'Black Satin'. Do sprawdzenia tutaj. Dziś chcemy się z Wami podzielić kolejną, dość sporą porcją zdjęć tych butów. Wśród nowych fotek znajdziecie kilka ujęć "on feet". Do tego mamy dla Was informację o dacie premiery.

Buty mają czarną cholewkę zbudowaną z połączenia czarnej skóry i satyny. Oba materiały zostały ułożone na przemiennie i tworzą "zgrabnie" wyglądającą całość. Uzupełnieniem jest standardowy, nylonowy język. Całość została okraszona czerwonym "Wings Logo", brandingiem "Nike Air" na języku i czerwonymi sznurowadłami. Niestety nie wiemy, czy w zestawie znajdziemy dodatkowe, np czarne sznurki. Upper osadzony jest na klasycznym białym midsole'u i czarnej podeszwie zewnętrznej. Musimy się przyznać, że powoli zaczynamy się przekonywać do satynowych jedynek.

Źródła podają, że Air Jordan 1 High OG 'Black Satin' pojawią się w sprzedaży 18 stycznia. To dużo czasu na ewentualne zmiany daty premiery, czy pojawienie się kolejnych zdjęć. Będziemy też ustalali, czy buty będą dostępne w polskich sklepach. Obstawiamy, że omawiane AJ1 będą kolejnym strzałem w dziesiątkę i podbiją serca wielu sneakerheadów.
Air Jordan 1 High OG 'Black Satin'
kolor: Black/Gym Red-Black-White
styl: 555088-060
cena: $170
Tagi: jumpman23,