Proponowany post

On Feet: Air Jordan 1 High OG 'Fearless'

15 lipiec 2019
On Feet: Air Jordan 1 High OG 'Fearless'

Dokładnie tydzień temu pokazywaliśmy Wam pierwsze zdjęcia Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'Fearless', które pojawią się w sprzedaży pod koniec roku. Buty to połączenie dwóch klasycznych wariantów kolorystycznych, które nam bardzo przypadło do gustu. Ten wariant powstał w związku z okrągłą rocznicą wprowadzenia Michaela Jordana do Hall Of Fame. Dziś, dzięki uprzejmości @hanzuying możemy zobaczyć, jak te jedynki wyglądają na nogach. 

Cholewkę tego wydania AJ1 pokryto skórą lakierowaną. Jeśli chodzi o kolory, to mamy tutaj połączenie jedynek 'UNC' (tył) z 'Chicago' (przód). Uzupełnieniem jest czarny, nylonowy język z metką z brandingiem "Nike Air". Na kołnierzu mamy skrzydlate logo Air Jordan, które w tym wydaniu jest w opcji "Jewel". Na szczególną uwagę zasługują wkładki, (których zdjęcia pokazywaliśmy w poprzednim wpisie) na których znalazł się duży, przekreślony napis "Fear", który jest na tle wspomnianej przemowy Michaela Jordana. Upper osadzony jest na klasycznej, białej podeszwie środkowej i czerwonym outsole'u. Ciekawe, czy do butów dostaniemy więcej niż jeden komplet sznurowadeł i specjalne opakowanie, albo jakąś kartę...zobaczymy. 

Niestety nadal nie jest znana dokładna data premiery. Air Jordan 1 High OG 'Fearless' będą prawdopodobnie jednym z listopadowych lub grudniowych dropów od Jordan Brand. Gdy tylko poznamy szczegóły, od razu się nimi z Wami podzielimy. Dlatego zaglądajcie na naszą stronę regularnie. 




















Air Jordan 1 High OG 'Fearless'
kolor: White/University Blue-Varsity Red-Black
styl: CK5666-100
cena: $160