Proponowany post

On Feet: Air Jordan 1 High OG 'Gym Red'

18 czerwiec 2019
On Feet: Air Jordan 1 High OG 'Gym Red'

Od dłuższego czasu nie wspominaliśmy na naszej stronie o Air jordan 1 High OG 'Gym Red'. W związku z tym, że powoli zbliżamy się do premiery tych butów, a w sieci pojawiło się kilka nowych ujęć, postanowiliśmy niejako przerwać milczenie i przypomnieć Wam o tym nowych, aczkolwiek bardzo klasycznym wydaniu Air Jordan 1. Projektanci postarali się, by zachować buty w iście Bullsowym stylu, łącząc wariant 'Black/White' z 'Chicago' i 'Black Toe'.  

Cholewka butów wykonana jest z czarnej i białej skóry, którą uzupełnia czerwony Swoosh oraz kołnierz z tłoczonym, zaznaczonym na biało klasycznym "Wings Logo". Metkę z napisem "Nike Air" widać na czarnym, nylonowym języku. Od spodu mamy biały midsole, a jeszcze niżej czarną, gumową podeszwę zewnętrzną. To naprawdę bardzo przyjemna kolorystyka, która w naszej ocenie jest skromniejszą wersją Air Jordan 1 High OG NRG 'No L's. Mamy tylko nadzieję, że razem z butami w zestawie znajdziemy dodatkowe komplety sznurowadeł. Naszym zdaniem najlepiej wyglądałyby czerwone...albo białe. 

Premiera Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'Gym Red' została zaplanowana na 29 czerwca. Buty z pewnością pojawią się na stronie producenta, lub w aplikacji Nike SNEKRS. Dowiedzieliśmy się, że będzie je można też dorwać w warszawskim KICKS Store. Kto z Was będzie chciał nimi uzupełnić swoją kolekcję Air Jordan 1?
Air Jordan 1 Retro High OG
kolor: Black/White-Sail-Gym Red
styl: 555088-061
cena: $160