Proponowany post

On Feet: Air Jordan 1 High OG 'Obsidian'

27 sierpień 2019
On Feet: Air Jordan 1 High OG 'Obsidian'

W najbliższą sobotę swoją premierę będą miały Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'Obsidian'...choć spotkaliśmy się też z określeniem 'UNC'. Na temat tych butów pisaliśmy na naszej stronie nie raz i nie dwa, ale dziś mamy dla Was kilka ujęć "on feet" oraz porcję oficjalnych fotek od Jordan Brand. Hype na te buty rośnie, a pamiętamy, że na samym początku entuzjaści kicksów podchodzili do nich raczej sceptycznie....co zatem się zmieniło?

Cholewka omawianych Air Jordan 1 High wykonana jest klasycznie ze skóry. Mamy tutaj połączenie kolorów granatowego i błękitnego, które w środkowej części uzupełnia barwa "sail". Buty mają jasny, nylonowy język, na którego szczycie widać metkę z brandingiem "Nike Air". Bez wątpienia to połączenie kolorów jest nawiązaniem do barw drużyny North Carolina. Na kołnierzu nie brakuje oczywiście charakterystycznego skrzydlatego logo Air Jordan, które w tym wydaniu jest tłoczone i wypełnione kolorem granatowym. Upper osadzony jest na jasnej podeszwie środkowej i granatowym outsole'u. 
Buty prezentują się naprawdę bardzo dobrze i nam podobały się od samego początku. Jesteśmy przekonani, że podobnego zdania jest wielu jordanheadów. 

Przypominamy, że premiera Air Jordan 1 High OG 'Obsidian' odbędzie się już w najbliższą sobotę, 31 sierpnia. Buty będzie można kupić na stronie producenta, a także u retailerów dysponujących produktami marki Jordan. Mamy tu na myśli Sklep Koszykarza i warszawski KICKS Store. Kto z Was planuje na nie zapolować? My już nie możemy się doczekać, bo one po prostu MUSZĄ zasilić naszą kolekcję jedynek. 
Air Jordan 1 Retro High OG 'Obsidian'
kolor: Sail/Obsidian-University Blue
styl: 555088-140
cena: $160


jordan