Proponowany post

On Feet: Air Jordan 1 High OG 'Panda'

14 marzec 2019
On Feet: Air Jordan 1 High OG 'Panda'

Po raz kolejny @hanzuying jest "dostawcą" zdjęć butów, których premiera odbędzie się dopiero za jakiś czas. Dziś mamy okazję przyjrzeć się nowym fotkom Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'Panda'. Wśród nich znajdziemy sporo zbliżeń oraz ujęć "on feet". Jak wiadomo, 'Panda' to nowe wcielenie klasycznej, oryginalnej kolorystyki 'Black/White'.

Czarne elementy; Swoosh, pięta, część kołnierza i toe boxa pokryte są włochatym materiałem. Pozostała część cholewki to biała skóra. Cholewkę uzupełnia biały, nylonowy język, na którym umieszczono standardową metkę z brandingiem "Nike Air". Bardzo interesująco wygląda inne niż zwykle "Wings Logo", które w tym wydaniu jest wypukłe. Buty wyposażone zostały w woskowane sznurowadła. Całość stoi na białym midsole'u i czarnej podeszwie zewnętrznej.

Niestety nadal nie wiadomi, kiedy dokładnie Air Jordan 1 High OG 'Panda' trafią do sprzedaży. Ma to się wydarzyć w kwietniu. Jak tylko poznamy szczegóły tej premiery, damy Wam znać. Razem z nowymi zdjęciami pojawiła się informacja, że omawiana wersja AJ1 będzie damskim wydaniem tego modelu.


Air Jordan 1 Retro High OG WMNS
kolor: Black/Black-Metallic Gold-White
styl: CD0461-007
cena: $160