Proponowany post

Pierwsze Zdjęcie Nike SB x Air Jordan 1 High OG

Zapowiada się bardzo ciekawie...

On Feet: Air Jordan 1 High OG 'Pine Green'

18 czerwiec 2018
On Feet: Air Jordan 1 High OG 'Pine Green'

Dziś mamy dla Was bardzo dużą porcję nowych zdjęć nadchodzących Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'Pine Green'. Są wśród nich między innymi ujęcia "on feet" dzięki, którym możemy nieco lepiej przyjrzeć się tym butom. A trzeba powiedzieć wprost, że jest na co popatrzeć. Jesteśmy przekonani, że 'Pine Green' będą takim hitem, jak 'Bred Toe'.

Nie bez przyczyny wspomnieliśmy tutaj o 'Bred Toe', albowiem nowa kolorystyka jest w tym samym stylu. Tak, jak wspominaliśmy przy okazji pierwszej zapowiedzi, mamy skórzaną cholewkę w białym, czarnym i zielonym kolorze do tego nylonowy język z brandingiem "Nike Air" i biały midsole. Nowe zdjęcia pozwalają nam sądzić, że jakość materiałów 'Pine Green' będzie tak samo dobra, jak w 'Bred Toe' co tylko potęguje naszą ekscytację tym wydaniem AJ1. Niestety nadal nie wiemy, czy buty będą wyposażone w dodatkowe komplety sznurowadeł, ale wydaje nam się, że tak właśnie będzie. 

Premiera Air Jordan 1 High OG 'Pine Green' mają pojawić się w sprzedaży 22 września. Buty powinny pojawić się w ofercie takich sklepów, jak KICKS Store czy Sklep Koszykarza


Tagi: jumpman23,