Proponowany post

On Feet: Air Jordan 11 'Bred'/Playoffs'

07 czerwiec 2019
On Feet: Air Jordan 11 'Bred'/Playoffs'

Nie dalej jak wczoraj pokazywaliśmy Wam pierwsze zdjęcie Air Jordan 11 'Bred/Playoffs', których premiera odbędzie się w pod koniec roku. W tamtym wpisie podzieliliśmy się z Wami naszymi wątpliwościami co do kształtu tegorocznego wydania. Na szczęście już jesteśmy spokojni, a wszystko za sprawą ujęć "on feet", które dziś pojawiły się w internecie. Wszystko wskazuje na to, że nadchodzące Air Jordan 11 będą miały ten sam shape, co zeszłoroczne 'Concordy', czy wcześniejsze 'Space Jamy', czy obydwa kolory z 'Win Like Mike' Pack...nam to odpowiada. 

Wydanie 2019 będzie zbliżone do oryginałów z 1996 roku. Cholewka butów będzie wykonana z materiału Ballistic Mesh, który z tyłu będzie uzupełniony czarną skórą i mudguardem pokrytym lakierem. Do tego wyszyty czerwoną nicią Jumpman (warto zaznaczyć, że na lewym bucie "pajacyk" zwrócony jest do przodu) i charakterystyczna metka na języku oraz numer "23". Upper osadzony jest na białej podeszwie środkowej i czerwonym outsole'u wykonanym z gumy transparentnej. Spodziewamy się, że na wkładkach znajdziemy branding "Nike Air",a  buty będą zapakowane w pudło w stylu OG

Premiera Air Jordan 11 'Bred/Playoffs' odbędzie się 14 grudnia. Buty pojawią się na stronie producenta, pewnie będzie je można też kupić za pośrednictwem aplikacji SNEAKRS. Nie zapominajmy, że znajdą się one też w ofercie takich sklepów, jak warszawski KICKS Store i Sklep Koszykarza.


Air Jordan 11
kolor: Black/White-Varsity Red
styl: 378037-061
cena: $220