Proponowany post

On Feet: Air Jordan 11 WMNS 'Metallic Silver'

13 listopad 2019
On Feet: Air Jordan 11 WMNS 'Metallic Silver'

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia nadchodzących Air Jordan 11 w kolorystyce 'Metallic Silver'. Dzięki nowym ujęciom, których nawiasem mówiąc jest całkiem sporo, możemy dokładniej przyjrzeć się temu damskiemu wydaniu jedenastek oraz zobaczyć, jak buty wyglądają na nogach. Premiera odbędzie się jeszcze w tym miesiącu.

Górna część cholewki i język pokryte są z białą skórą, którą uzupełniają nylonowe taśmy tworzące system sznurowania, a do tego mamy biały sockliner. To wydanie AJ11, podobnie jak wszystkie jedenastki z ostatnich lat, ma wysoki mudguard, który pokryty jest srebrzystym, mieniącym się materiałem. Na uwagę zasługuje wypukły Jumpman. Na butach nie brakuje też numeru "23" wyszytego z tyłu, czy charakterystycznej metki na języku. Całość stoi na białej podeszwie środkowej i transparentnym outsoleu z białymi detalami i płytką z włókna węglowego.

Zgodnie z tym, co pisaliśmy w poprzednim poście na temat tych butów, Air Jordan 11 WMNS 'Metallic Silver' pojawią się w sprzedaży 30 listopada. Premiera została wpisana do naszego tenisufkowego kalendarza, dzięki któremu nie ominą Was najważniejsze dropy. Zerknijcie na poniższe foty i dajcie nam znać w komentarzach, jak podobają Wam się omawiane Air Jordan 11.Kilka tegorocznych, damskich wydań Air Jordan miało wzięcie wśród panów. Ciekawe, jak będzie z tymi.