Proponowany post

On Feet: Air Jordan 3 'Mocha'

03 grudzień 2018
On Feet: Air Jordan 3 'Mocha'

W związku z tym, że premiera Air Jordan 3 w kolorystyce 'Mocha' odbędzie się już za niecałe dwa tygodnie, mamy dla Was porcję ujęć "on feet". Ten wariant kolorystyczny pochodzi z 2001 roku i właśnie wtedy był widziany po raz ostatni. Teraz dzięki wielkiej uciesze wielu jordanheadów, 'Mocha' wracają i tym samym zamkną tegoroczne obchody 30. urodzin AJ3.

Jest to bardzo prosta kolorystyka, która może się podobać. Buty mają białą, skórzaną cholewkę, którą udekorowano dość nietypowym dla trójek, bo brązowym kolorem. Jest nim pokryty Elephant Print z tyłu i przy toe boxie oraz Jumpman na języku i podeszwa zewnętrzna. Ciekawie wyglądają chromowane otwory na sznurowadła. Midsole pomalowany jest po całości białą farbą, dzięki czemu bardzo wyraźnie widać brązowe elementy. Nie ma co ukrywać, że pomimo tego, że nie jest to kolorystyka OG, to jest ona bardzo ceniona wśród sneakerheadów, którzy siedzą w tym od wielu lat. 

Przypominamy, że Air Jordan 3 'Mocha' trafią na sklepowe półki już 15 grudnia. Buty będą dostępne na stronie producenta, ale będzie je można też znaleźć u takich retailerów, jak Sklep Koszykarza, KICKS Store, World Box czy Warsaw Sneaker Store. My już nie możemy się doczekać. Jest spora szansa, że uda nam się zdobyć te buty przed premierą, wtedy podzielimy się z Wami naszymi spostrzeżeniami, spróbujemy Wam też podpowiedzieć, jak wygląda sprawa z jakością materiałów. Stay tuned!


Air Jordan 3 “Mocha”
kolor: White/Chrome-Dark Mocha
styl: 136064-122
cena: $190

 

Tagi: jumpman23,