Proponowany post

On Feet: Air Jordan 3 SE 'Animal Instinct'

27 marzec 2020
On Feet: Air Jordan 3 SE 'Animal Instinct'

Po raz kolejny możemy dokładnie przyjrzeć się drugiej wersji modelu Air Jordan 3 SE 'Animal Instinct'. Tym razem mamy dla Was porcję ujęć "on feet". Nam te buty zaczynają się podobać coraz bardziej.

Cholewka zbudowana została ze skóry, na którą nałożono fakturę przypominającą skórę zwierząt; jaszczurek, węży itd. Ogólnie jest to bardziej to wersja nawiązująca do gadów, choć jest i strusia skóra. Na butach znajdziemy też klasyczny Elephant Print w brązowym odcieniu umieszczony z tyłu. Bardzo fajnie skomponowano kolory. Dominuje czerń, którą uzupełnia zielony kołnierz i żółty heel tab z Jumpmanem. Na uwagę zasługuje napis "Animal Instinct II" wyszyty po wewnętrznej stronie języka. Upper osadzony jest na jasnym midsole'u z kawałkiem czarnej farby. Na samym dole mamy jasną podeszwę zewnętrzną. Producent dorzuca do butów dodatkowe komplety sznurowadeł.

Nadal czekamy na pojawienie się informacji dotyczących daty premiery Air Jordan 3 SE 'Animal Instinct'. Do sklepów mają one trafić na wiosnę. Jak tylko się czegoś dowiemy, od razu damy Wam znać. Air Jordan 3 SE “Animal Instinct”
kolor: Color: Black/Multi-Color-Sail
styl: CK4344-001
cena: $225