Proponowany post

On Feet: Air Jordan 3 Tinker 'Black Cement'

24 czerwiec 2019
On Feet: Air Jordan 3 Tinker 'Black Cement'

Pojawiły się nowe zdjęcia zapowiadanych Air Jordan 3 Tinker 'Black Cement'. Tym razem możemy sprawdzić, jak te buty wyglądają na nogach. Opinie na temat tej wersji Air Jordan 3 są mocno podzielone...my nie jesteśmy zdecydowani, bo niby fajne...ale jednak coś nam nie pasuje. Premiera butów zaplanowana jest na sierpień, więcej na ten temat w ostatnim akapicie.  

Buty mają czarną cholewkę, którą wykonano, łącząc zamsz i skórę. Z tyłu znajdziemy czarny heel tab z brandingiem "Nike Air". Nie brakuje też charakterystycznego dla trójek  Elephent Printu, który w tym wydaniu również jest czarny. Swoosh i górną część języka pokryto odblaskowym materiałem 3M. Na butach widać tez małe, złote akcenty, między innymi wyszyty po wewnętrznej stronie języka autograf Tinkera Hatfielda. Bardzo podoba nam się dekoracja na wkładkach, na których umieszczono "szkic" Air Jordan 3. Całość stoi na standardowej podeszwie, której układ kolorów jest identyczny, jak w klasycznych 'Black Cement'. Różnicą są czarne a nie czerwone detale, jak w oryginałach. 

Air Jordan 3 Tinker 'Black Cement' pojawią się w sprzedaży 15 sierpnia. Niestety nie wiemy, czy buty będzie można kupić gdzieś indziej niż za pośrednictwem aplikacji Nike SNAEKRS. Bardzo możliwe, że buty pojawią się w ofercie warszawskiego KICKS Store. Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać, jak podobają Wam się te trójki.