Proponowany post

On Feet: Air Jordan 4 'Cool Grey'

17 czerwiec 2019
On Feet: Air Jordan 4 'Cool Grey'

Air Jordan 4 'Cool Grey' to bardzo lubiana i ceniona wersja kolorystyczna, której historia sięga 2004 roku. Poza tym, że jest to po prostu bardzo fajnie wyglądająca para butów, można w nich było zobaczyć samego Michaela Jordana. MJ pojawił się w nich na ekranie w jednym z odcinków serialu "My Wife and kids", gdzie grał 1 na 1 z Michaelem Kyle'm granym przez Damona Wayansa. Część z Was dobrze o tym wie, że Air Jordan 4 'Cool Grey' powrócą na sklepowe półki i to całkiem niedługo. Dziś chcemy Wam pokazać kilka nowych, dość szczegółowych zdjęć nowego wydania, mamy też kilka ujęć on feet.

Cholewka wykonana jest z szarego nubuku, który pokrywa górną część języka, skrzydełka systemu sznurowania oraz heel tab, na którym znajdziemy chromowanego Jumpmana. Kolor "Cool Grey" obecny jest też na nettingu i sznurowadłach. Zestawiono go z czernią, którą znajdziemy na socklinerze oraz plastikowych elementach. Na butach jest też kilka żółtych akcentów, napis "Flight" pod Jumpmanem na języku, czy metka z napisem "Air Jordan" po jego wewnętrznej stronie. a całość stoi na białym midsole'u i czarnej podeszwie zewnętrznej.

Premiera Air Jordan 4 'Cool Grey' została zaplanowana na 3 sierpnia. My już nie możemy się doczekać, a butów będziemy szukać na stronie producenta, choć pewnie będą dostępne też za pośrednictwem aplikacji SNEKRS. Buty powinny też znaleźć się w ofercie warszawskiego KICKS Store i Sklepu Koszykarza. Kto z Was czeka na te buty tak bardzo, jak my? Dajcie nam znać w komentarzach.
Air Jordan 4 'Cool Grey'
kolor: Cool Grey/Chrome-Dark Charcoal-Varsity Maize
styl: 308497-007
cena: $190