Proponowany post

On Feet: Air Jordan 4 'Court Purple'

17 marzec 2020
On Feet: Air Jordan 4 'Court Purple'

Nie musieliśmy długo czekać na kolejne zdjęcia Air Jordan 4 'Court Purple'. Dziś mamy dla Was kilka ujęć "on feet", dzięki którym te buty wyglądają lepiej niż wcześniej, choć nie ukrywamy, że i tak nam się podobają i z niecierpliwością czekamy na ich drop. 

Buty mają białą cholewkę wykonaną ze skóry, która na dostępnych zdjęciach wygląda na materiał fajnej jakości. Upper uzupełniają klasyczne elementy, netting i mesh oraz "skrzydełka" i heel tab, który w tej wersji ozdobiony jest Jumpmanem. Biel uzupełniają fioletowe detale; plastikowe elementy systemu sznurowania i wewnętrzna strona języka. Buty stoją na midsole'u pomalowanym białą farbą, a na samym dole mamy białą podeszwę środkową. Na dobrą sprawę 'Court Purple' to takie 'Pure $', tyle że z fioletowymi akcentami. Pokusimy się nawet o stwierdzenie, że dostaniemy te same materiały, co w 2017 roku.

Przypominamy, że premiera Air Jordan 4 w wariancie 'Court Purple' została przeniesiona na 14 maja. Buty będzie można kupić na stronie producenta, pojawią się pewnie też w aplikacji SNEAKRS. Trzymamy też kciuki, żeby można je było dostać u polskich retailerów takich jak Warsaw Sneaker Store i KICKS Store.Air Jordan 4 'Court Purple'
kolor: White/Metallic Silver-Court Purple
styl: CT8527-115
cena: $190