Proponowany post

On Feet: Air Jordan 4 'What The'

23 wrzesień 2019
On Feet: Air Jordan 4 'What The'

Pierwsze informacje o czwórkach 'What The' wywołały sporo emocji. Jakiś czas później pojawiły się pierwsze zdjęcia i wielu sneakerheadów poczuło rozczarowanie. Nie będziemy ukrywali, że i my spodziewaliśmy się czegoś bardziej "wow", ale po analizie dostępnych zdjęć stwierdzamy, że Air Jordan 4 'What The' są...OK. Jak werjs 'What The' są za mało szalone. W związku z tym, że ten zupełnie nowy wariant kolorystyczny skupia w sobie trzy oryginalne kolorystyki dużo lepiej pasowałaby do nich nazwa 'Top 3'. Z drugiej jednak strony brakuje mocniejszego odniesienia do 'Bredów/Black Cementów'...a to chyba najmocniejsza z wersji OG.

Cholewki obydwu butów wykonane są z białej skóry, która na załączonych fotkach prezentuje się na materiał bardzo dobrej jakości. Na upperach naprzemiennie występują na motywy z 'Military Blue', 'White Cement' i 'Fire Red'. Widzimy je na elementach systemu sznurowania, nettingu, meshu , socklinerach czy metkach na językach. Podobną sytuację mamy w przypadku midsole'a i outsole'a. Bardzo ciekawie prezentują się heel taby, na których umieszczono oryginalny branding "Nike Air", który umieszczony jest też na spodzie podeszwy. 

Znana jest dokładna data premiery. Air Jordan 4 'What The' pojawią się w sprzedaży 23 listopada. Niestety nie wiemy, czy buty będą dostępne w polskich sklepach, ale jak tylko czegoś się dowiemy, to damy Wam znać. Jesteśmy ciekawi, jak podobają Wam się te czwórki. Czy tak, jak my widzielibyście tutaj więcej elementów z 'Bredów',a  może Jordan brand powinno pójść jeszcze dalej i zaczerpnąć z większej ilości znanych nam wariantów kolorystycznych...albo użyć nietypowych materiałów, motywów "animal". Piszcie w komentarzach, co byście tutaj pozmieniali. 
Air Jordan 4 “What The”
kolor: White/Fire Red-Tech Grey-Military Blue
styl: CI1184-146
cena: $200