Proponowany post

On Feet: Air Jordan 4 WMNS 'Rasta'

18 marzec 2020
On Feet: Air Jordan 4 WMNS 'Rasta'

Dosłownie kilka dni temu pojawiły się pierwsze zdjęcia damskiej wersji Air Jordan 4 w kolorystyce 'Rasta'. Dziś mamy okazję zobaczyć, jak te buty prezentują się na nogach. Podobnie, jak w przypadku AJ4 'Court Purple', nowe ujęcia stawiają te buty w znacznie "lepszym świetle".

Omawiane czwórki mają białą, skórzaną cholewkę, którą uzupełniają czarne sznurowadła i sockliner. Na nettingu na języku i bocznych panelach znajdziemy typowe dla stylu 'Rasta' połączenie kolorów; zielony, żółty i czerwony. Na butach znalazł się też charakterystyczny motyw 'Cement', który widać na heel tabie i podeszwie. Midsole pomalowano białą farbą, natomiast na samym dole mamy czarno zielony outsole. Do butów producenta dodaje tradycyjny już pomarańczowy brelok.

Planowana data premiery Air Jordan 4 WMNS 'Rasta' to 16 kwietnia. Czy buty pojawią się w polskich sklepach, tego nadal nie wiemy, ale jak tylko się czegoś dowiemy, od razu damy Wam znać. Piszcie w komentarzach, jak podobają Wam się czwórki 'Rasta'. Kto z Was widzi je w swojej kolekcji?Air Jordan 4 WMNS “Rasta”
kolor: White/University Red-Lucid Green-Black
styl: AQ9129-100
cena: $190