Proponowany post

On Feet: Air Jordan 5 'Top 3'

24 marzec 2020
On Feet: Air Jordan 5 'Top 3'

30. rocznica powstania modelu Air Jordan 5 zobowiązuje. W najbliższym czasie w sprzedaży pojawi się kilka wariantów kolorystycznych, a wśród nich zapowiadane już od jakiegoś czasu 'Top 3'. Kolorystyka jest kombinacją trzech oryginalnych wersji AJ5. Dziś mamy dla Was kilka zdjęć "on feet". Mamy też aktualizację w sprawie daty premiery, która została przesunięta. 

Czarna, nubukowa cholewka i biały netting, to nawiązanie do 'Black Metallic', czerwony midsole został zaczerpnięty z wariantu 'Fire Red' natomiast język wzięto z 'Grapeów'. Na butach umieszczono też oryginalny branding "Nike Air" oraz numer "23" na boku. Z ciekawych smaczków na uwagę zasługuje metka po wewnętrznej stronie języka, na której umieszczono nazwy wszystkich, trzech kolorystyk. W zestawie nie brakuje też charakterystycznych lacelocków. Całość prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Jesteśmy przekonani, że wielu jordanheadów podziela nasze zdanie.

Premiera Air Jordan 5 'Top 3' została przełożona na 30 maja. Bardzo liczymy na to, że buty będzie można kupić u warszawskich retailerów jak KICKS Store i Warsaw Sneaker Store. Kto z Was planuje zakup tych butów?Air Jordan 5 “Top 3”
kolor: Black/Fire Red-Grape Ice-New Emerald
styl: CZ1786-001
cena $200