Proponowany post

On Feet: Fear of God x Vans 'Collection 2'

15 listopad 2017
On Feet: Fear of God x Vans 'Collection 2'

Jerry Lorenzo, założyciel Fear Of God oficjalnie potwierdził datę premiery jednego z najgorętszych, kolaboracyjnych projektów w tym roku z marą Vans. Biorąc pod uwagę to, jakie ceny osiągają 'zwykłe' trampki z poprzedniego sezonu tutaj również oczekujemy tego samego, a buty ze sklepowych półek znikną w trybie natychmiastowym.

Z tego miejsca chcemy pokazać Wam jak nadchodząca, druga wspólna kolekcja prezentuje się na stopach. Całość obejmować będzie trzy modele w kilku wersjach kolorystycznych. Spodziewajcie się klasycznych Era, Style 147 czy Vans Mountain Edition. Obydwie Era pokrywa charakterystyczny print z logo FOG na przemian z gładką, białą skórą czy czerwonym sztruksem do wyboru. Mountain Edition zaprojektowane są na podobnej zasadzie, natomiast Style 147 są zupełnie gładkie z metalowym logo na pasku.

Wszytko do oficjalnej sprzedaży trafi już 17 listopada. Co do dostępności wiemy, ze zadebiutować mają między innymi w sklepie PacSun.com oraz w wybranych punktach sprzedaży. Nie liczylibyśmy jednak na ich premierę w Polsce.Vans
Fear of God

Tagi: -