Proponowany post

On Feet: Nike Adapt BB 2

21 styczeń 2020
On Feet: Nike Adapt BB 2

Nowe Nike Adapt BB2 pojawiły się na parkiecie NBA. W meczu przeciwko New Orleans Pelicnas zagrał w nich debiutant Memphis Grizzlies, Ja Morant. Jest o nim ostatnio głośno, bo popisał się on kilkoma efektownymi zagraniami. Teraz wszystko wskazuje na to, że będzie ambasadorem samowiążących się butów od Nike Basketball.

Buty mają niską cholewkę, która podobnie, jak w jedynkach ma wierzchnią osłonę linek tworzących system sznurowania. Tutaj umieszczono ogromnego Swoosha. Niestety nadal nie wiemy, jaki jest to materiał, ale wygląda na sztywny mesh. Z tyłu cholewki znajdziemy większy niż wcześniej zapiętek, którego zadaniem jest utrzymanie pięty w ryzach. Upper osadzony jest na podeszwie środkowej, gdzie umieszczono dwa przyciski do sterowania poziomem "zasznurowania". Pod śródstopiem nowe Adapt BB2 mają poduszkę Zoom Air Turbo, czyli system amortyzacji, który znamy z kilku innych modeli od Nike Basketball. Na samym dole jest błękitny, transparentny outsole o standardowym bieżniku. 

Z niecierpliwością czekamy, aż pojawią się jakiekolwiek informacje o premierze Nike Adapt BB2. Drop tych butów odbędzie się prawdopodobnie na wiosnę. Mamy nadzieję, że tak jak poprzedni model, będzie można je dostać w warszawskim KICKS Store