Proponowany post

On Feet: Nike Kyrie 6

22 sierpień 2019
On Feet: Nike Kyrie 6

Kilka dni temu pokazywaliśmy Wam dokładne zdjęcia najnowszego modelu w sygnowanej linii Kyrie Irvinga. Dziś mamy dla Was ujęcia "on feet" kolejnego wariantu kolorystycznego. Chyba bez wahania można go nazwać 'Blackout' albo 'Triple Black'. Prawdopodobnie buty, które widzimy na poniższych zdjęciach to testowe sample. Mamy jednak nadzieję, że Nike Basketball zdecyduje się na wypuszczenie modelu Kyrie 6 w takiej kolorystyce. 

Buty cą w  całości czarne. Materiał tekstylny z przodu, skóra z tyłu, pasek zapinany na rzep, język, sznurowadła...wszystko "pomalowane" na czarno. Podobnie ma się sytuacja ze Swooshem, zapiętkiem i podeszwą. Warto zwrócić uwagę, że ta konkretna para nie ma na języku logotypu Kyrie Irvinga. Poza tym nie widzimy żadnych różnic w wyglądzie względem kolorystyki, którą pokazywaliśmy Wam na początku tygodnia. Nadal podtrzymujemy, że Nike Kyrie 6 są trochę podobne do Nike Air Yeezy 2

Jesteśmy bardzo podekscytowani nowymi butami Kyrie Irvinga i już nie możemy się doczekać wiadomości o tym, kiedy trafią one do sprzedaży. Spodziewamy się, że oficjalna prezentacja Nike Kyrie 6 odbędzie się jeszcze w tym roku. Będziemy informowali Was na bieżąco, dlatego zaglądajcie na tenisufki.eu. Dajcie nam znać w komentarzach, jak podobają Wam się Kyrie 6.