Proponowany post

On Feet: Nike Lebron 16 'Equality'

15 styczeń 2019
On Feet: Nike Lebron 16 'Equality'

Nike Basketball opublikowało serię oficjalnych zdjęć zapowiadanych niedawno Lebron 16 w wariancie 'Equality'. W porównaniu do pierwszych fotek, które pojawiły się w zeszłym tygodniu, tym razem jednak możemy znacznie lepiej przyjrzeć się owym butom. To wszystko dzięki kilku bardzo szczegółowym ujęciom "on feet". Jak wiadomo, kolorystyka seria 'Equality' to swego rodzaju manifest opowiadający się za równością bez względu na kolor skóry, wyznanie, płeć czy poglądy polityczne. 

W sprzedaży mają pojawić się dwa warianty kolorystyczne, czarny i biały. Jeśli mamy być szczerzy, to buty najlepiej wyglądają w takim zestawieniu, jakie widzimy na poniższych fotkach, czyli para składająca się z butów w różnych kolorach. Niestety, żeby złożyć taki zestaw trzeba nabyć dwie pary...można ewentualnie dogadać się ze znajomym o tym samym rozmiarze. Ty kupujesz jeden kolor, on drugi i wymieniacie się jednym butem.
Tak, jak w poprzednich wariantach kolorystycznych, tak i tutaj cholewka wykonana jest z materiału Battleknit 2.0, czyli mocno i grubo splecionego Flyknitu. Napis "Equality" pojawia się na tylnym panelu oraz na podeszwie zewnętrznej. Oczywiście nie brakuje amortyzacji poduszkami Zoom Air, są logotypy Lebrona, a na języku projektanci umieścili symbol wagi.

Premiera Nike Lebron 16 'Equality' w wersji czarnej i białej przewidziana jest na 21 stycznia, czyli w dniu Martina Luthera Kinga. Buty będą dostępne w oficjalnym sklepie producenta, ale z naszych ustaleń wynika, że znajdą się one w ofercie warszawskiego KICKS Store. My już nie możemy się doczekać. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak Wam podobają się Lebrony 'Equality'? Czekamy na Wasze komentarze.  
Nike LeBron 16 “Equality”
kolor: White/Black
styl: BQ5969-100
cena: $185


Nike LeBron 16 “Equality”
kolor: Black/White
styl: BQ5969-101
cena: $185