Proponowany post

On Feet: Nike SB x Air Jordan 1 High OG

25 marzec 2019
On Feet: Nike SB x Air Jordan 1 High OG

Dostajemy coraz więcej zdjęć i informacji dotyczącej kolaboracji na linii Nike SB i Jordan Brand. Niedawno pokazywaliśmy Wam pierwsze fotki jednej z zapowiadanych kolorystyk Air Jordan 1 Low, ale przewijały się też na naszej stronie ujęcia wysokiej wersji. Jedną z nich będzie wariant, który z wierzchu pomalowany został barwami kojarzonymi z Los Angeles Lakers. Dziś mamy okazję zobaczyć te buty w kilku ujęciach "on feet", a także sprawdzić, jak wyglądają te buty, gdy już farba się zetrze. Szczerze mówiąc, wówczas wyglądają o wiele lepiej.

Pod fioletowo-żółtym malowaniem buty skrywają w sobie jedną z najlepszych kolorystyk, jaka kiedykolwiek pojawiła się na modelu Air Jordan 1. Jest nią klasyczny wariant 'Chicago'...z pewnym wyjątkiem, ale o tym za chwilę. Panele pomalowane na fioletowo odsłaniają czerwoną skórę natomiast farba żółta, którą widzimy na Swooshu i kołnierzu naniesiona została na czarne elementy. Pozostała część cholewki to biała skóra, którą uzupełnia nylonowy język z brandingiem "Nike SB". Całość stoi na jasnym midsoleu i czarnej podeszwie zewnętrznej. To właśnie ten ostatni element jest inny niż w "normalnych" jedynkach 'Chicago', ale wcale nie wygląda on gorzej. 

Znamy dokładną datę premiery omawianych butów. Nike SB x Air Jordan 1 High trafią do sprzedaży 25 maja. Mają one być dostępne u wybranych sprzedawców, ale mamy nadzieję, że będzie je można kupić u któregoś z polskich retailerów. Zerknijcie na poniższe zdjęcia, które są dostępne dzięki uprzejmości @hanzuying i dajcie nam znać, jak podobają Wam się te jedynki, po tym, jak zetrze się z nich farba. Naszym zdaniem będzie to kolejny mocny jedynkowy drop. Zgadzacie się z nami? Czekamy na Wasze komentarze.
Nike SB x Air Jordan 1 Retro High OG
kolor: Court Purple/Sail-University Gold-Black
styl: CD6578-507
cena: $175


Tagi: jumpman23,