Proponowany post

On Feet: Patta x Air Jordan 7

14 czerwiec 2019
On Feet: Patta x Air Jordan 7

Kilka dni temu świat ujrzał w końcu drugą kolorystykę Patta x Air Jordan 7. Dziś możemy zobaczyć, jak te buty wyglądają na nogach, a dostawcą nowych ujęć ponownie jest @hanzuying. Nie wiemy jak Wam, ale nam te buty podobają się coraz bardziej...i mamy tu na myśli obie wersje kolorystyczne. To dość zabawne, bo na samym początku byliśmy nastawieni do tego projektu bardzo krytycznie. 

Cholewka drugiej wersji Patta x Air Jordan 7 wykonana jest z zamszu w dwóch kolorach o bardzo ciekawych odcieniach. Według katalogu nazwy tych kolorów to: "Icicle/Sequoia-River Rock-Light Crimson". Na czerwono zaznaczony jest Jumpman i numer "23" z tyłu. Podobnie, jak na pierwszej wersji, tak i tutaj mamy pull tab z napisem "Team Patta". Upper osadzony jest na szarej podeszwie środkowej, na której umieszczono logotypy holenderskiego butiku, natomiast na podeszwie zewnętrznej widzimy głównie kolor czarny oraz brązowe, beżowe i czerwone detale. 

W końcu poznaliśmy dokładną datę premiery omawianych butów....przynajmniej tej pierwszej kolorystyki. W sprzedaży pojawi się ona już jutro, 15 czerwca. Buty będzie można kupić w butikach Patta i za pośrednictwem aplikacji SNEKRS. Druga kolorystyka będzie dostępna w czerwcu, ale jeszcze nie wiadomo, kiedy dokładnie. Kto z Was będzie próbował zdobyć Patta x Air Jordan 7?


Patta x Air Jordan 7 OG SP
kolor: Icicle/Sequoia-River Rock-Light Crimson
styl: AT3375-100
cena: $200