Proponowany post

On Feet: Sean Wotherspoon x atmos x Asics GEL-Lyte III

27 styczeń 2020
On Feet: Sean Wotherspoon x atmos x Asics GEL-Lyte III

Po naprawdę świetnym, kolaboracyjnym projekcie ze sportową marką Nike, Sean Wotherspoon niestety nie dogadał się z brandem z Portland i o kolejnych kolorystykach Nike Air Max 1/97 SW możemy  jedynie pomarzyć. Oczywiście właściciel 'Round Two Gallery' nie spoczął na laurach i po wspólnym projekcie z Guess oraz zapowiadanym z adidas Originals z niecierpliwością wyczekujemy czegoś jeszcze. Wspólnie z ekipą japońskiego butiku atmos oraz marką ASICS wzięli oni na warsztat jubileuszowy model GEL-Lyte III, o czym oczywiście mieliśmy okazję już wspominać, ale dziś dzięki kolejnej porcji zdjęć będziemy mogli przyjrzeć się im jeszcze bliżej.

Zaczynając od budowy, to znaczącą część cholewki pokryto jednym z ulubionych materiałów Seana, a mianowicie sztruksem. Tkanina ta znajduje się na większości poszczególnych paneli z wyłączeniem bocznych, gdzie do produkcji zastosowano rzep mający na celu trzymać na sobie wymienne, kolorowe tygrysie paski brandingu, których w zestawie znajdziecie co najmniej 5 różnych kompletów. Kolorystycznie lewy but diametralnie różni się od prawego, a my osobiście jesteśmy większymi zwolennikami tej ciemnej pół pary, a Wy? Kolejnym akcentem, na który warto zwrócić uwagę, jest 'Baby Logo' haftowanie na froncie od wewnętrznej strony czy wymienne patche na tyle z logo atmos oraz SW. Najmniej porywającym akcentem jest śnieżnobiała podeszwa wieńcząca projekt. Jako bonus na końcu dorzucamy zdjęcie zminiaturyzowanej wersji tytułowych butów wyprodukowanej z myślą o potomku Seana. 

Niestety, dalej nie wiem, kiedy dokładnie buty trafią do sprzedaży. Po chichu liczymy jednak, że zobaczymy je w stołecznym butiku WS2, chcielibyście?


Asics
atmos