Proponowany post

On Feet: Travis Scott x Air Jordan 1 Low OG SP 'Dark Mocha'

10 maj 2019
On Feet: Travis Scott x Air Jordan 1 Low OG SP 'Dark Mocha'

Kolejny dzień przynosi nam nowe zdjęcia niskich, Travisowych Air Jordan 1 low. Tym razem mamy dla Was porcję bardzo fajnych ujęć "on feet", dzięki którym możemy zobaczyć, jak te buty siedzą na stopie. Przyznamy, że prezentują się całkiem nieźle. 

Cholewka Travis Scott x Air Jordan 1 low wykonana jest z połączenia brązowego i czarnego zamszu. Po zewnętrznej stronie umieszczono dużego, wykonanego z białej skóry Swoosha. Po wewnętrznej stronie logo Nike umieszczone jest już w normalnym kierunku, a pod nim widzimy czerwony napis "Cactus Jack". Ten sam napis znajdziemy też na czarnym nylonowym języku, który na samej górze zdobi metka z brandingiem "Nike Air". Z tyłu lewego buta znajdziemy skrzywioną buźkę, natomiast na prawym klasyczne, skrzydlate logo Air Jordan, wszystko wyszyte czerwoną nicią. To wydanie Air Jordan 1 low ma specjalne wkładki, ozdobione logotypami Jordan Brand i pseudonimem rapera. Upper stoi na jasnej podeszwie środkowej i ciemnym outsole'u. 

Nadal nie znamy dokładnej daty premiery, ale Travis Scott x Air Jordan 1 Low OG SP 'Dark Mocha' w sprzedaży mają pojawić się we wrześniu. Patrząc na intensywność pojawiania się kolejnych fotek, informacja o dacie premiery, to chyba tylko kwestia czasu. Zaglądajcie na tenisufki.eu, bo na pewno będziemy o tych butach jeszcze nie raz pisali. 

Tagi: jumpman23,