Proponowany post

On Feet: Travis Scott x Air Jordan 6 'Medium Olive'

19 lipiec 2019
On Feet: Travis Scott x Air Jordan 6 'Medium Olive'

Jeśli opatrzyły się Wam się dotychczasowe fotki Travis Scott x Air Jordan 6 'Medium Olive', to mamy dla Was dobrą wiadomość. Poniżej znajdziecie bardzo dużo nowych zdjęć w tym ujęcia "on feet". Jest na co popatrzeć. Ta wersja Air Jordan 6 bardzo przypadła nam do gustu. Jesteśmy ciekawi Waszej opinii na ich temat. Są one konkurencją dla Travisowych Air Jordan 1

Cholewka butów wykonana jest z nubuku w oliwkowym odcieniu. Pod perforacją bocznego panelu ukryty jest odblaskowy materiał 3M, co widać na jednym z ujęć. Buty mają ciemny, gumowy język i spoiler, a całość podkreślają delikatne czerwone akcenty. Midsole pomalowany jest czarną, matową farbą, ale jest też kilka jasnych akcentów. Od jakiegoś czasu wiemy już, że outsole wykonany jest z opcją "Glow in the Dark", co jeszcze bardziej wyróżnia to wydanie Air Jordan 6. Bardzo ciekawie wyglądającymi elementami są kieszonki, które umieszczono po zewnętrznych stronach kołnierza. Są one wykonane z materiału płóciennego i są zamykane na guzik (napę). Na pięcie lewego buta mamy branding "Nike Air", natomiast na prawym widzimy charakterystyczne dla kolaboracji z Travisem "Cactus Jack", które pojawia się jeszcze w kilku innych miejscach. Nie brakuje też logo przedstawiającego skrzywioną buźkę. 

Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy pojawiło się naprawdę bardzo dużo różnego rodzaju zdjęć tych butów. Niestety nadal nie wiadomo, kiedy dokładnie Travis Scott x Air Jordan 6 w kolorystyce 'Medium Olive' pojawią się w sprzedaży. Miejmy nadzieję, że w końcu pojawią się jakieś szczegóły dotyczące tego dropu. Jedyne, co wiadomo to cena butów, która będzie na poziomie $250. 


Travis Scott x Air Jordan 6 'Medium Olive'
kolor: Medium Olive/Black-Sail-University Red
styl: CN1084-200
cena: $250