Proponowany post

On Feet: Trophy Room x Air Jordan 5 'University Red'

14 maj 2019
On Feet: Trophy Room x Air Jordan 5 'University Red'

Za kilka dni odbędzie się premiera kolejnych kolaboracyjnych jordanów. Amerykańska marka stworzyła dwie wersje kolorystyczne modelu Air Jordan 5 we współpracy z butikiem Trophy Room, którego założycielem jest Marcus Jordan, syn Michaela Jordana. Czerwona wersja tych piątek, którą nazwano po prostu 'University Red' będzie wydaniem Friends & Family. W sieci pojawiła się jednak kilka zdjęć tych butów i są to ujęcia "on feet". W naszej ocenie obie wersje są bardzo fajne z lekkim wskazaniem na te limitowane. 

'University Red' jest bardzo podobna do Air Jordan 5 'Toro' z packu 'Raging Bull', którego premiera miała miejsce w 2009 roku. Kontrastujący z czerwienią kolor błękitny, pojawia się na nettingu i socklinerze, a upper stoi na czarnym midsole'u z białymi, nakrapianymi "zębami". Jeszcze niżej jest podeszwa zewnętrzna, wykonana z transparentnej gumy. W zestawie na szczęście nie brakuje lacelocków, które w tym wydaniu pomalowano na złoto. Na piątkach Trophy Room fajnie pomieszano brandingi. Na pięcie lewego buta jest emblemat butiku, natomiast na prawym mamy "Nike Air". Ciekawie wyglądają też wyszyte po bokach numery. "23" jest dośc oczywiste, natomiast "5" to numer, z jakim grał Marcus Jordan.     

Obie wersje kolorystyczne Trophy Room x Air Jordan 5 będzie można kupić już 18 maja w sklepie stacjonarnym i na stronie trophyroomstore.com.  Retail będzie na poziomie $200. Ciekawe, ile trzeba będzie zapłacić za te buty na rynku wtórnym. Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać, jak podobają Wam się omawiane Air Jordan 5. Tagi: jumpman23,