Proponowany post

Wracają Nike Dunk 'UNLV', Ale W Wersji Low

W nawiązaniu do wydania z 1985 roku.

Oprócz Dunków Powstały Też Medicom Toy x Nike SB Blazer Low

29 lipiec 2020
Oprócz Dunków Powstały Też Medicom Toy x Nike SB Blazer Low

Kilka dni temu po raz kolejny, jeszcze bliżej pokazywaliśmy Wam nadchodzące Medicom Toy x Nike SB Dunk Low 'BE@RBRICK', które naszym zdaniem mogą okazać się jedną z ciekawszych Dunkowych premier tego roku. Jak się jednak okazuje ekipa japońskiej marki Medocom Toy specjalizująca się w produkcji charakterystycznych figurek BE@RBRICK' pracowała nad czymś więcej niż tylko wyżej wspomniane Dunki, a w sprzedaży zobaczymy też i inny, również wywodzący się z koszykówki model butów spod szyldu Swoosh'a.

Chodzi tutaj oczywiście o starszego brata, którym jest Nike Blazer, ale w niskiej wersji Low. Medicom Toy x Nike SB Blazer Low, tak jak wcześniej prezentowane Dunki niemal w 100% wykonane są przy użyciu syntetycznego, tym razem beżowego włosia z dodatkiem naturalnej skóry, którą wyściełano wnętrze i nylonu przykrywającego gąbkowy język. Następnym powtarzającym się elementem jest też symbol '@' zamknięty w 'misiowym' kształcie pojawiający się w tylnej części cholewki, jak i na metce wszytej w szczyt języka. Kolorystycznie buty są zupełną odwrotnością Dunków i w przypadku Blazerów Low postawiono na jasne włosie z ciemnym detalem na pięcie. Wszystko to okraszono jasną podeszwą z wulkanizowanym, gumowym spodem. 

Z racji tego, że widoczne na załączonych fotografiach buty to sample ich ewentualne premiera stoi pod znakiem zapytania.


Nike SB