Proponowany post

OSKi x Nike SB Dunk High - Update

25 listopad 2019
OSKi x Nike SB Dunk High - Update

To już trzeci raz, kiedy poruszamy temat nadchodzącego wielkimi krokami kolaboracyjnego projektu pomiędzy szwedzkim skaterem Oskarem Rozenbergiem Hallbergiem, zdecydowanej większości bliżej znanym jako OSKi, a skateboardowym oddziałem amerykańskiej marki Nike. Jak do tej pory duet ten naprawdę szczątkowo dawkował nam informacje dotyczące ich wspólnych działań, na szczęście dziś naprawdę dokładnie będziemy mogli przyjrzeć się jednemu z prawdopodobnie trzech nadchodzących butów. Konkretnie chodzi nam o zapowiadane kilka dni temu Nike SB Dunk High roboczo przez nas nazwanymi 'Shark Swoosh'

Tak jak zapowiadaliśmy, buty w całości wykonane są przy użyciu mięsistej, lekko marszczonej skóry nubukowej z dodatkiem meshowej siateczki pokrywającym język w czarnym kolorze. Na jego szczycie znajduje się metka z krwistoczerwonym logo OSKi oraz Nike SB, a na boku doskonale Wam już znany 'Shark Swoosh', który zdominował cały projekt. Buty postawione są na szczycie jasnej podeszwy i to w zasadzie na tyle. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że prócz butów w sprzedaży pojawi się również kolekcja odzież, a mały jej przedsmak znajdziecie na końcu tego newsa. 

Europejska premiera tych butów przewidziana jest na 14 grudnia, natomiast w Ameryce Północnej 21. Butów szukajcie na nike.com oraz w wybranych skateshopach.


Nike SB