Proponowany post

Ostatni Raz Widziane 14 Lat Temu Air Jordan 7 'Flint', Powrócą W Przyszłym Roku

23 czerwiec 2020
Ostatni Raz Widziane 14 Lat Temu Air Jordan 7 'Flint', Powrócą W Przyszłym Roku

Ostatnimi czasy na naszych łamach hasło 'Flint' pojawiało się naprawdę sporo. Dotyczyło ono głównie zbliżającego się retro Air Jordan 13 oraz zeszłorocznych szóstek, które de facto inspirowane były innymi Jordanami z 2006 roku. To właśnie te Jordany, a dokładnie Air Jordan 7 'Flint' po piętnastu latach nieobecności raz jeszcze pojawić mają się w asortymencie amerykańskiej marki.

Buty pierwotnie światło dzienne ujrzały w kwietniu 2006 roku i ze względu na swoje oryginalne połączenie kolorów, które było zupełnie inne, niż to, które znaliśmy z innych wersji tej sylwetki. Zestawienie śnieżnobiałej skóry licowej i mysio-szarego, gładkiego zamszu z kontrastującą czernią i fioletem prezentuje się naprawdę ponadczasowo i mimo tego, że siódemki nie są naszymi ulubionymi Jordanami, to w tym wydaniu zdecydowanie można je lubić. Weźmy też pod uwagę to, że taki połączenie kolorów nieczęsto gości na butach Michaela Jordana, więc na pewno warto mieć je w swojej kolekcji. Niestety, na ten moment nie dysponujemy żadnymi poglądowymi zdjęciami nadchodzącego wydania, a to, które tutaj widzicie, to oryginalne wydanie sprzed 14 lat.

Buty w sprzedaży zobaczymy gdzieś wiosną 2021 roku, a jeżeli chodzi o ich dostępność, to nie powinno być większego problemu ze znalezieniem ich w WS2 czy Sklepie Koszykarza.


Air Jordan 7 “Flint”
Styl: CU9307-100
Kolor: White/Flint Grey/Black/Varsity Purple
Data: wiosna 2021
Cena: $190

Jordan