Oto co na sezon Jesień/Zima 2021 przygotowała dla nas marka Li-Ning

15 kwiecień 2021
Oto co na sezon Jesień/Zima 2021 przygotowała dla nas marka Li-Ning

Od jakiegoś już czasu śledzimy poczynania chińskiej marki Li-Ning, która coraz bardziej rozpycha się na europejskim rynku. Ostatnio marka narobiła wokół siebie sporo szumu, podpisując kontrakt z członkiem X NINE, Xiao Zhanem, który stał się jej ambasadorem, jednocześnie wprowadzając do sprzedaży własne projekty odzieży, wzmacniając pozycję na rynku krajowym. 

Oprócz nowej kolekcji eleganckich ubrań do noszenia na co dzień, Li-Ning zaprezentował właśnie szeroką gamę odważnych sylwetek sneakersów, od przytulnych sylwetek do odpoczynku, przez opływowe buty do biegania  z zaawansowanymi akcentami, takimi jak klamry COBRA, sznurowanie BOA, wykończenie Cordura i formowane podeszwy środkowe, w tym niektóre z nich posiadają amortyzację Li-Ning „BOOM”, po najnowsze sygnowane tenisówki Dwayne'a Wade'a. Aby jak najlepiej spełnić oczekiwania swoich klientów, marka wprowadza buty o różnych wysokościach i odcieniach. Do wyboru będziemy mieli takie sylwetki, jak wysoki Titan, który łączy w sobie funkcjonalność do biegania w terenie z modową stylistyką. Zupełnie inaczej jest w przypadku 001 Mature mających cholewkę z mieszanych materiałów, która zestawia mnóstwo nadruków i kolorów. Są też wysokie buty sportowe Wind Ranger, kierowane przez mantrę butów do biegania CRC Li-Ning („Create, Remake, Culminate”) wyposażone w zapięcie na zamek błyskawiczny na krzyż, ułatwiające zakładanie i zdejmowanie. 

„W Li-Ning rozumiemy, że historia i przeszłość są niezbędne do poruszania się po teraźniejszości i przyszłości” - powiedział w oświadczeniu założyciel Li-Ning, Li Ning. „Mając to na uwadze, w tym sezonie kierowała nami ciekawość renowacji dzieł sztuki, a także szczera miłość do wielu kulturowych i twórczych ruchów w historii. … Wróciliśmy do klasycznych i zaakceptowanych referencji projektowych i stylistycznych tropów, aby stworzyć kolekcję zremiksowanych edycji, które, mamy nadzieję, wydają się zarówno znajome, jak i całkowicie nowe w wykonaniu. ”

Kolekcję w sprzedaży zobaczymy w sezonie Jesień/Zima tego roku. Niestety, nie wiemy, czy sklep Warsaw Sneaker Store planuje wprowadzić tę egzotyczną, azjatycką markę do swojej oferty. Chcielibyście?

Tagi: Li-NING