Proponowany post

Oto Czego Możemy Się Spodziewać W Tegorocznej Kolekcji OFF-WHITE x Nike 'THE 20'

13 styczeń 2021
Oto Czego Możemy Się Spodziewać W Tegorocznej Kolekcji OFF-WHITE x Nike 'THE 20'

Nie dalej jak wczoraj sneakersowy świat i nie tylko obiegła informacja o tym, że Nike i Virgil Abloh z OFF-WHITE poważnie biorą się za kolejny projekt. Tak jak informowaliśmy Was w materiale, który znajdziecie TUTAJ, największe streetwearowe, sneakersowe i lifestyleowe portale na świecie ogłosiły, że w 2021 roku zobaczymy nowy projekt na linii OFF-WHITE x Nike, za którym ponownie stanie ten wybitny projektant. Przedsięwzięcie nosić ma nazwę 'THE 20' i na razie nie mieliśmy dla Was żadnych dodatkowych informacji na temat tego tajemniczego przedsięwzięcia. Oczywiście, wszystko w tym świecie zmienia się jak w kalejdoskopie, i dziś wracamy do Was z garścią kolejnych przecieków dotyczących 'THE 20', a uwierzcie nam, jest o czym pogadać.

Zapowiadając ten projekt powstała specjalna witryna internetowa, zatytułowana „ Public Domain ”, która została zaprojektowana tak, aby naśladować pulpit komputera samego Virgila. Znajdziemy na niej kilka folderów, które umożliwiają między innymi przeglądanie archiwów OFF-WHITE x Nike. Można tam znaleźć zdjęcia prototypów z elektryzującej kolekcji „The 10”, rozmowy na Zoom'ie między Abloh, Mahfuz Sultan i Arthur Jafa, przegląd wideo nadchodzącej książki Virgil Abloh x Nike „Icons” i nie tylko. Tym, co sneaersowy świat, w tym i nas zaciekawiło najbardziej, jest jednak rząd butów na dole strony.

W tym wierszu wyświetlane są wszystkie dotychczas wydane buty Off-White x Nike, a także kilka, które są rozpikselowane z dopiskiem „ACTUALLY PENDING” nałożonymi na charakterystyczną dla Abloh czcionkę Helvetica Bold. Spośród siedmiu obrazków butów, możemy jednak rozszyfrować takie sylwetki jak OFF-WHITE x Nike Air Force 1 “University Gold”OFF-WHITE x Air Jordan 1 "Canary Yellow", oraz dwie kolorystyki OFF-WHITE x Futura x Nike Dunk Low.  Istnieją również dwa szare modele z wysokim kołnierzem, którymi prawdopodobnie są OFF-WHITE x NikeCourt Flare 2 PE zaprojektowane dla wybitnej tenisistki Sereny Williams.

Niestety, szczegóły premiery dalej nie są nam znane. Nie wiemy też, czy to wszytko, co kryje się pod szyldem 'THE20', czy takie zapowiadane sylwetki jak OFF-WHITE x Nike Air Zoom Tempo NEXT%, które nie doczekały się jeszcze swojej premiery, również zasilą ten projekt.