Proponowany post

Oto Dunk'owy Lineup Na Nadchodzące Miesiące Prosto Od Nike Sportswear

07 styczeń 2021
Oto Dunk'owy Lineup Na Nadchodzące Miesiące Prosto Od Nike Sportswear

Dunk, to aktualnie jeden z najważniejszych modeli od amerykańskiej marki Nike. Po mocnym wejściu na rynek czy to w deskorolkowym kanale SB, czy lifestyle'owym Sportswear brand kontynuuje jego ekspansję. Z tej też okazji Wy niemal codziennie dostajecie od nas kolejne info dotyczące Dunków i uwierzcie nam, nic nie wskazuje na to, że cokolwiek miałoby się zmienić. 

Nike właśnie trochę ułatwiło nam robotę i przedstawiło światu wstępny lineup sześciu nadchodzących Dunkowych premier, których możemy spodziewać się w nadchodzących miesiącach, sięgając aż do początku marca. W tym miejscu nie będziemy się jednak rozwodzić nad każdą kolejną sylwetkę, bo o większości nich mieliśmy okazję już mówić, także podamy Wam suche fakty dotyczące jedynie dat premier oraz tego dla kogo kierowane są buty, bowiem Nike podzieliło poszczególne kolorystyki na płeć i rozmiarówkę, w której zostały wyprodukowane. Poniżej lista:

STYCZEŃ

Nike Dunk Low 'RED/GREY' - 14.01 - MEN & KIDS

Nike Dunk Low 'SAIL/COAST' (UNC) - 14.01 - WMNS ONLY

Nike Dunk Low 'BLACK/WHITE' - 21.01 - MEN & WMNS & KIDS

LUTY

Nike Dunk Low 'BLACK/HYPER COBALT' - 11.02 - MEN & KIDS

Nike Dunk Low 'SAIL/ORANGE' - 11.02 - WMNS & KIDS

MARZEC

Nike Dunk High 'WHITE/ORANGE BLAZE' - 05.03 - MEN & WMNS & KIDS

Obstawiamy jednak, że to tylko część tego, co pojawi się na rynku. Jesteśmy pewni, że po drodze w sprzedaży zobaczymy też dodatkowe, limitowane edycje Dunków. Jeżeli chodzi o dostępność, to wszystkie wymienione wyżej wersje i kolorystyki zobaczymy na aplikacji SNKRS oraz u wybranych partnerów, takich jak Warsaw Sneaker Store


Nike