Oto dwie kolorystyki Nike Air Force 1 Low LX, których cholewka zmienia kolor pod wpływem promieni UV

20 kwiecień 2021
Oto dwie kolorystyki Nike Air Force 1 Low LX, których cholewka zmienia kolor pod wpływem promieni UV

Białe Nike Air Force 1 Low to ponadczasowy klasyk, który zdecydowanie warto mieć w swojej kolekcji. Jeżeli jednak uważasz, że jasna odsłona tego ikonicznego modelu jest dla Ciebie zdecydowanie za nudna, to może zainteresuje Cię ich nowa nadchodząca odsłona, której niecodzienne właściwości mogą Cię zaskoczyć. 

Co więcej, do wyboru będziecie mieli dwie ciekawe wersje tego klasyka, jedną naprawdę mocno zaskakującą, drugą również, ale nieco mniej. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że chodzi o klasyczne, białe Nike Air Force 1 Low, które kojarzy chyba każdy fan mody ulicznej, czy hip-hopu, gdzie sylwetka ta przewija się non-stop. Po bliższych oględzinach widać, że coś jest z nimi 'nie tak'. W miejscu, gdzie buty skonstruowane są z gładkiej, niemięsistej skory, która również posłużyła jako budulec dla ich cholewki przebija kolor. Kiedy buty nie są narażone na promienie słoneczne nic się z nimi nie dzieje, a kiedy cholewkę wystawimy na działanie UV ich wygląd zmienia się diametralnie. Przytłumione barwy stają się bardzo nasycone, a panele butów kolorowe, oczywiście w zależności czy zdecydujemy się na wersję odważną, gdzie cała cholewka staje się barwna, czy też tę zachowawczą, gdzie zmienia się jedynie Swoosh i zapiętek. Elementami spajającymi obydwie z nich jest jasna podeszwa wewnętrzna ze spodem typu icy sole oraz lacelock. Co więcej, buty zapakowane będą w srebrny worek foliowy, a w zestawie znajdziemy brelok w kształcie Swoosha.

Trzymajcie rękę na pulsie, bowiem buty zaczynają pojawiać się już w wybranych sklepach. Szukajcie ich w takich punktach jak Worldbox czy Warsaw Sneaker Store. sugerowana cena detaliczna wyniesie równowartość 120$.