Proponowany post

Oto 'Dywanowe' Clarks Wallabee W Kolaboracji Z Todd'em Snyder'em

04 grudzień 2019
Oto 'Dywanowe' Clarks Wallabee W Kolaboracji Z Todd'em Snyder'em

Nowojorski projektant mody męskiej Todd Snyder wchodzi w kolejny kolaboracyjny projekt. Tym razem łączy on siły z brytyjskim przedsiębiorstwem Clarks i wspólnymi siłami tworzą dwie bardzo specyficzne, ale naprawdę piękne i dopracowane, dwie kolorystyki klasycznego modelu Wallabee, którego chyba nikomu z Was nie musimy specjalnie przedstawiać.

To, co zachęciło nas do przyjrzenia się im nieco bliżej, to oczywiście ich niespotykany wygląd, który jak się później okazało, nie wziął się tutaj z przypadku. Nie wiemy, czy wiecie, ale Clarks na początku swojej działalności w 1825 roku zajmował się produkcją dywanów. Chcąc jak najbardziej nawiązać do tradycji i historii obydwu brandów, czyli wyżej wspomnianych dywanów oraz miejsca wychowania Todda, czyli Iowa. Dwie nadchodzące kolorystyki wykonane zostały z jedynego w swoim rodzaju tkanego materiału obiciowego z dodatkiem skóry licowej lub zamszu w zależności od wersji, na którą się zdecydujemy. Pierwsza z nich to kolorowy, geometryczny deseń z bordowymi dodatkami, natomiast druga wykończona jest brązem z bardzo skomplikowanym wzorem. Każdy z wariantów wyposażono w rzemykowe sznurówki i postawiono na charakterystycznej crepowej podeszwie w neutralnym kolorze. 

Todd Snyder x Clarks Wallabees wyjdą 5 grudnia wyłącznie w sklepie Todda Snydera na Manhattanie, czyli dzień przed dropem online 6 grudnia. Sugerowana cena detaliczna to 298$.Todd Synder
Clarks