Proponowany post

Oto Efekty Kolejnej Współpracy Harmony Paris x Asics

21 styczeń 2019
Oto Efekty Kolejnej Współpracy Harmony Paris x Asics

Japoński brand Asics-Tiger wchodzi w kolejny kolaboracyjny projekt z paryską marką Harmony Paris. Po naprawdę bardzo prostych, ale świetnych GEL-Venture, o których nieco więcej dowiecie się tutaj, przychodzi pora na inną, bardziej zaawansowaną technologicznie biegówkę, w równie prostej odsłonie.

Tym razem postawiono na najnowsze GEL-Kayano w 25 już odsłonie (na 26 prawdopodobnie będziemy musieli poczekać do kwietnia ) w dwóch równie prostych, ale wpadających w oko kolorystykach. Materiałowo upper wykonany jest przy użyciu znanego już nam, miękkiego meshu z charakterystycznymi, podłużnymi nacięciami i nałożonymi na całość usztywnianymi, syntetycznymi panelami z półprzeźroczystym stabilizatorem pięty. Przechodząc piętro niżej, całość postawiona jest na szczycie wykonanej przy użyciu technologii FlyteFoam podeszwy, co w połączeniu z wyżej wspomnianą cholewką zapewni nam maksymalny komfort użytkowania Co do kolorystyki, to tak jak już wspominaliśmy, buty dostępne będą w dwóch wariantach, srebrnym z czarnymi dodatkami oraz zdecydowani bardziej przykuwającym wzrok neonowym z szarą podeszwą, który w tym zestawieniu jest naszym zdecydowanym faworytem. 

Buty do sprzedaży trafią już 26 stycznia. Co do dostępności, to nie powinno być problemu ze znalezieniem ich w stołecznym butiku CL20, gdzie jeszcze zostało kilka rozmiarów wcześniej wymienionych GEL-Venture (klik).


Asics
Harmony Paris