Proponowany post

Nike Prezentuje Nowy Model Waffle One

Trochę sacai, trochę Undercover.

Oto Efekty Najnowszej Współpracy Supreme Oraz The North Face - SS20

19 maj 2020
Oto Efekty Najnowszej Współpracy Supreme Oraz The North Face - SS20

Supreme i The North Face to duet, którego żadnemu fanowi streetwearu nie musimy specjalnie przedstawiać. Ich współpraca ciągnie się niemal nieprzerwanie od 2007 roku, o czym przekonać się możecie sprawdzając 'Wszystkie kolaboracyjne kolekcji Supreme x TNF' jakie kiedykolwiek powstały (KLIK). Oczywiście, nie inaczej będzie i w tym sezonie, o czym przekonacie już już w tym wpisie.

Najnowsza kolekcja obejmować będzie dokładnie siedem pozycji, a będą nimi: wodoodporna, klejona na szwach kurtka Cargo Jacket, kamizelka Cargo Vest wykonana z połączenie tego samego materiału oraz oddychającej, meshowej siateczki oraz spodnie 2w1 - Belted Cargo Pant. Całość uzupełni skonstruowana z nylony 400D torba Adventure Tote o pojemności 27 litrów, wielofunkcyjna czapka Sunshield Camp Cap oraz niezatapialny brelok Floating Keychain. Wszytko to dostępne będzie w trzech wersjach kolorystycznych, klasycznej czarnej, khaki oraz pokrytej różowo-fioletowym printem. W sprzedaży pojawi się jeszcze jeden wyjątkowy item, a będzie nim T-shirt w dwóch kolorach, ze sprzedaży, którego 100% dochodu przeznaczone zostanie na rzecz fundacji Global Giving Coronavirus Relief.

Sprzedaż online rusza już w ten czwartek. Co ciekawe, wszystkie sklepy stacjonarne w Japonii z wyłączeniem Daikanyama otrzymają towar.Supreme