Proponowany post

Oto Efekty Pierwszej W Historii Współpracy Bed J. W. Ford & adidas Originals

11 wrzesień 2019
Oto Efekty Pierwszej W Historii Współpracy Bed J. W. Ford & adidas Originals

Niemiecka marka z trzema paskami oficjalnie światu prezentuje swój kolejny kolaboracyjny projekt. Tym razem jest to debiutanckie dzieło Shinpei Yamagishi, założyciela japońskiej marki Bed J. W. Ford, które prócz kolekcji odzieży obejmuje też trzy modele butów, nad którymi nieco popracował.

Zacznijmy jednak od mini-kolekcji odzieży, która zupełnie nie wiemy czemu, kolorystycznie bardzo odbiega ona od obuwia. Do wyboru będziemy mieli długie kurtki typu parka oraz klasyczne, cienkie wiatrówki, welurowe spodnie dresowe, jak i inspirowane strojami piłkarskimi koszulki z krótkim i długim rękawem. Kolorystycznie całość zdominowana jest przez bordo i granat z szarymi dodatkami i kontrastującymi żółtymi akcentami. Aby odpowiednio podkreślić współprace tych dwóch brandów, ich logo pojawia się podwójnie. Przechodząc do butów, tutaj jest trochę nietypowo i jesteśmy pewni, że nie każdemu przypadną one do gustu. Sylwetkami, które wybrano są inspirowane piłkarskim światem Kamanda, lifestyleowo-koszykarskie Crazy BYW oraz mało popularne Korsika. Pierwszy z nich wykonano z połączenia naturalnej skóry oraz cyfrowej technologii Primeknit, a całą cholewkę podniesiono przy użyciu dodatkowej, wyciągniętej ku górze skarpety, co stało się również w przypadku dwóch pozostałych sylwetek. Kolorystycznie, każda z nich zdominowana jest przez klasyczną czerń z subtelnymi, śnieżnobiałymi dodatkami.

Całość do sprzedaży trafić ma 20 września. Jeżeli chodzi o Polskę, to niestety, nie wiemy, czy kolekcja Bed J. W. Ford & adidas Originals pojawi się chociażby w WSS.
adidas
Bed J. W. Ford