Proponowany post

Oto graficzna zapowiedź nowych ACRONYM x Nike Blazer Low

04 marzec 2021
Oto graficzna zapowiedź nowych ACRONYM x Nike Blazer Low

O ile nas pamięć nie myli, to ostatnim wspólnym projektem pomiędzy Nike, a Errolsonem Hugh reprezentującym markę ACRONYM były swoją drogą naprawdę ciekawe Air Presto, o których wspominaliśmy tutaj. Projekt wydany został w 2018 roku, a Errolson od tamtej pory zakończył prace nad współtworzeniem tech wearowej jeszcze wtedy linii NikeLAB ACG i oficjalnie pożegnał się z Nike. Jak się jednak okazuje, po trzech latach ciszy ponownie zobaczymy ich razem. 

O ile wierzyć doniesieniom od py_rates ( a często jest on nieomylny ) to już tej jesieni duet ten ponownie połączy siły. Efektem wspólnych działań ma być nowa odsłona doskonale Wam znanych Nike Blazer Low ( czyżby Errolson idzie w ślady japońskiej marki sacai, która w tym sezonie również zaserwować ma nam niskie Blazery - KLIK ). Jak przystało na Hugh'a i jego możliwości, to butom daleko będzie od klasycznej, kojarzącej się z koszykówką sylwetki. Ze względu na to, że na ten moment dysponujemy jedynie poglądową grafiką nadchodzących ACRONYM x Nike Blazer Low, nie do końca wiemy, z czego skonstruowane będą buty. Kolorystycznie postawiono na mroczne połączenie bordo, czerni oraz fioletu z neonowym akcentem mającym pokrywać popękany Swoosh. Najwięcej dzieje się na tyle gdzie, pietę zdobi dodatkowy, prawdopodobnie wykonany z tworzywa sztucznego element na wzór klatki, czy maski. O tym, jak faktyczni wyglądać będą buty przekonamy się wkrótce. W komentarzach poniżej dajcie nam znać, co o nich sądzicie.

Tak jak wspomnieliśmy, buty w wybranych punktach sprzedaży, takich stołeczny butik CL20 zobaczyć mamy jesienią tego roku. Na konkrety musimy jeszcze poczekać.