Proponowany post

Oto najnowsza, letnia kolekcja Prosto - Summer '21

Prosto Men’s Athletic Summer 21.

Oto Jak Wygląda Oficjalna Kolekcja Obuwia I Odzieży Nike 'League of Legends'

02 wrzesień 2020
Oto Jak Wygląda Oficjalna Kolekcja Obuwia I Odzieży Nike 'League of Legends'

Przed Mistrzostwami Świata League of Legends, które odbyć mają się pod koniec tego miesiąca Nike wyda obszerną kolekcję obuwia i odzieży zaprojektowaną z myślą o graczach LoLa. W kolekcji oprócz butów Nike Sportswear znajdziemy też specjalną edycję kultowych Air Jordan 1 , koszulki drużynowe dla czterech chińskich teamów LoL - Top Esports, JD Gaming, Suning i LGD - oraz pełen zestaw odzieży codziennej.


Mimo tego, że marka Jordan dodaje do tego tylko jednego sneakersa - Air Jordan 1 High Zoom - to jest on prawdopodobnie najlepszym w całej kolekcji i to wokół niego zrobi się najwięcej szumu. Buty wykonano z biało-czarnej skóry z opalizującymi, odblaskowymi akcentami o fioletowym odcieniu, co podobno inspirowane jest trofeum mistrzostw League of Legends. Buty mają też wcięte logo Swoosh, a całość uzupełniono grafiką mapy Summoner's Rift na prawym języku .


Z drugiej strony Nike podało do kapsuły aż siedem różnych modeli sneakersów: Air Max 90 , Blazer Mid '77 Vintage , Air Force 1 Low , Air Force 1 High , Air Max 270 React , Joyride Dual Run 2 i Air Max 2X. Każdy z nich różni się nieco zdobieniem, ale wszystkie zawierają wspólne akcenty, takie jak piksele lub opalizujące logo Swoosh, gradientów, metalicznego materiału i slogan „Have a Good Game”, czy cyfrowej wersji klasycznego, znanego nam sloganu „Have a Nike Day”.


Jeżeli chodzi o teamowe trykoty, to wszystkie cztery nadchodzące koszulki mają skomplikowane nadruki i grafik charakterystycznych dla każdej drużyny. Wszystkie wykonano ze znanego nam z typowo sportowych konstrukcji, odprowadzającego wilgoć materiału Dri-FIT o luźnym kroju, dzięki czemu gracze podczas rozgrywki nie czują się w nich 'ograniczeni'. W kolekcji znajdziemy też też kurtki bomberki „Conquest”, a dopełnieniem są bluzy i koszulki.
Daty premiery nie zostały jeszcze ogłoszone, ale obstawiamy kolekcja może zostać wydana w okolicach Mistrzostw Świata League of Legends jeszcze w tym miesiącu.