Proponowany post

Oto Kilka Modeli Butów Nike Z Nadchodzącego 'Euro Tour' Packu

06 lipiec 2020
Oto Kilka Modeli Butów Nike Z Nadchodzącego 'Euro Tour' Packu

Dokładnie w połowie maja prezentowaliśmy Wam zupełnie nową, naprawdę ciekawą wersję modelu Air Jordan 1 Mid z przeprojektowanym logo, o których nieco więcej dowiecie się tutaj. Buty noszą przydomek 'Euro Tour' i jak się okazało, są częścią znacznie większej paczki, w której skład wchodzi zdecydowanie więcej sylwetek. 

Dziś bliżej przyjrzymy się czterem modelom butów z czego jednym w dwóch wersjach kolorystycznych, ale nie dajemy Wam gwarancji, że to wszytko co w ramach 'Euro Tour' przygotowali dla nas designerzy Nike i może być tego jeszcze więcej. Zacznijmy może chronologicznie od dat ich powstania, czyli na pierwszy ogień idą debiutujące na rynku w 1982 roku Air Force 1, których Wam na pewno nie trzeba przedstawiać. Buty w tym wydaniu charakteryzuje biała, wykonana z naturalnej skóry cholewka w śnieżnobiałym kolorze ze specyficznym, przełamanym Swooshem w kształcie błyskawicy i kontrastującej czerwieni. Dodatkowo wprawne oko zauważy, ze w przedniej części pokuszono się o wyhaftowanie białą nicią dodatkowego 'baby logo'. Kropką nad i jest na nowo zdefiniowany, perforowany język ze srebrną metką mającą być elementem spójnym dla całej kolekcji. 


Następne w kolejce są równie ciekawe Nike Air Max 90, które w tym roku są jedną z kluczowych sylwetek spod szyldu Swoosha. Wszytko oczywiście za sprawa okrągłej, 30. rocznicy powstania tego modelu. W tym przypadku buty wykonano z połączenia syntetycznej siateczki z naturalną skórą, którą pomalowano odblaskową farbą 3M dającą ciekawy. Pozostałe elementy wykończono granatem, czerwienią, szarością oraz niebieskim kolorem. Oczywiście i w tym przypadku nie zapomniano o brandowanych wkładkach czy wyżej wspomnianych językach.


Następną sylwetką również jest przedstawiciel rodziny Air Max, a mianowicie równie kultowy Air Max Plus. Tym jednak razem model ten dostępny będzie w dwóch wariantach kolorystycznych, co sugerować może nam, że i inne sylwetki również dostępne będą w dwóch wersjach barwnych. Materiałowo buty wykonano przy użyciu syntetycznej siateczki z dodatkiem naturalnej skóry oraz gumy, czyli ze standardowego dla Plusów zestawy materiałów. Kolorystycznie, analogicznie do dziewięćdziesiątek cholewkę butów pokryto falistym wzorem, ale już nie przy użyciu odblaskowej farby 3M. Tak jak wspominaliśmy, do wyboru będziemy mieli dwa warianty kolorystyczne - jasny pasujący do reszty oraz zupełnie 'nowy', czerwono-czarny ze stalowymi dodatkami.Nasze zestawienie zamykamy najświeższymi, bo debiutującymi w tym sezonie Nike Squash-Type, których konstrukcja inspirowana jest butami z 1986 roku. Tak, jak wszystkie dotychczasowe wersje tego modelu wykonano z połączenia miękkiego zamszu oraz równie przyjemnej w dotyku siateczki i skóry. Kolorystycznie całość utrzymana jest w stonowanej bieli i szarości z kilkoma niebieskimi i czerwonymi detalami. Na boku znajdziemy wyhaftowany jasną nicią, przesunięty Swoosh, a na języku i wkładkach tematyczne oznaczenia. 


Co ciekawe, niektóre z tych butów trafiły już do sprzedaży i nawet zdążyły się już wyprzedać. Z tego też względu polecamy śledzić to, co dzieje się, chociażby w WS2.

Nike