Proponowany post

Oto Kolejna Kapsułą Odzieży Nike x Stüssy, Która Towarzyszyć Będzie Premierze Kolaboracyjnych AF-1

08 grudzień 2020
Oto Kolejna Kapsułą Odzieży Nike x Stüssy, Która Towarzyszyć Będzie Premierze Kolaboracyjnych AF-1

Stüssy obchodzi w tym roku okrągłą, 40. rocznicę powstania, o czym każdy, kto chociaż trochę interesuje się modą uliczną - streetwearem doskonale o tym wie. Z tej też okazji Stüssy weszło w wiele kolaboracyjnych projektów, i wszystko wskazuje na to, że ostatnim partnerem tego streetwearowego giganta z Kalifornii będzie Nike, z którym współpracują od wielu lat. Już za chwilę odbędzie się premiera dwóch naprawdę prostych, ale ciekawie wykonanych Air Force 1 x Stüssy, które w takich sklepach jak oferujący oryginalne obuwie Warsaw Sneaker Store pojawią się już 11 grudnia.

Analogicznie do premiery Stüssy x Nike Air Zoom Spiridon Cage 2, kiedy na równi z dwiema kolorystykami butów w sprzedaży pojawiła się dedykowana im kapsułą odzieży - KLIK, i tak będzie i w przypadku nadchodzących Air Force 1 x Stüssy. W najnowszej odzieżowej, streetowej kapsule znajdziemy czarną, puchową kurtkę typu anorak oraz tak samo wykończone spodnie oraz uwaga spódniczkę. Dopełnieniem tych trzech głównych elementów będą klasyczne komplety bawełnianych dresów, T-shirty oraz Longsleeve z ozdobną grafiką nawiązującą do metalowego sygnetu na butach, oraz klasyczne, ciepłe czapki beanie, a także doskonale Wam znane klapki Benassi, w trzech kolorach do wyboru - białym, czarnym i zielonym. 

Kolekcja pojawi się w wybranych punktach z limitowanym asortymentem Nike już 11 grudnia. Jeżeli chodzi o Polskę, to jedynym takim miejscem jest Warsaw Sneaker Store.


Nike
Stussy 

Tagi: stussy nike