Proponowany post

Oto Kolejna Kolorystyka UNDEFEATED x Nike Air Max 97

31 grudzień 2020
Oto Kolejna Kolorystyka UNDEFEATED x Nike Air Max 97

UNDEFEATED i Nike to tak samo zgrany duet, jak Nike i Stussy. Po obfitym roku z tę drugą parą kolaboracyjną pałeczkę przejmuje streetwearowy brand z Los Angeles. Jednym z pamiętnych projektów tej pary są naprawdę świetne Air Max 97, które w sprzedaży trzech limitowanych kolorystykach debiutowały w 2017 roku. Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że UNDEFEATED oraz Nike ponownie sięgają po sprawdzony projekt i modyfikując go kolorystycznie, serwują jego kolejną odsłonę - KLIK.

Część z Was bacznie śledzących temat wie, że w kwietniu informowaliśmy Was o trzech nadchodzących wersjach barwnych, z czego pokazano jedynie dwie - KLIK. Dziś karty zostały odkryte, a w sieci pojawiły się oficjalne zdjęcia ostatniego zapowiadanego elementu układanki. Idąc sprawdzoną ścieżką, buty dalej wykonane są przy użyciu połyskującej imitacji skóry połączonej z nylonową siateczką. Panele boczne, ciągnące się przez całą długość cholewki dalej zdobią dwa brandowane logo streetwearowego brandu pasku w żółto-niebieskiej kolorystyce. Pozostałe elementy wykończono perłową bielą natomiast spód wyposażonej w wielką poduszkę systemu Air Max podeszwy naturalną gumą wieńczącą projekt. Naszym zdaniem to właśnie ta jasna kolorystyka UNDEFEATED x Nike Air Max 97, jest najlepszą z całej zaprezentowanej trójki. W komentarzach poniżej dajcie nam znać, co Wy o niej myślicie.

Szczegóły premiery UNDEFEATED x Nike Air Max 97

Data premiery butów nie jest nam jeszcze znana. Jedno jest pewne, zobaczymy je w przyszłym roku. Czy tak, jak i czarną kolorystykę trzy lata temu, tak i tą zobaczymy w Warsaw Sneaker Store? Tego nie wiemy. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 180$.


Nike
UNDEFEATED