Proponowany post

Oto Kolejna Wersja Nike Air Force 1 x CPFM

16 wrzesień 2019
Oto Kolejna Wersja Nike Air Force 1 x CPFM

Po świetnym kolaboracyjnym projekcie Nike x Cactus Plant Flea Market na bazie modelu Air VaporMax oraz niemniej emocjonującej akcji w programie 'Nike by You', gdzie gwoździem programu były Blazery w wersji Mid, w ubiegłym tygodniu informowaliśmy Was o tym, że to jeszcze nie koniec wspólnych działań tego duetu, a sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia kolejnego, naprawdę obiecującego projektu. Część z Was wie, że mowa tutaj, o nowym wcieleniu kultowego, debiutującego na rynku w 1982 roku modelu Air Force 1, który swoim odmienionym wyglądem czerpie z innego koszykarskiego klasyka, modelu Air More Uptempo (klik). No i to jeszcze nie koniec, a Nike x CPFM mam dla Was kolejne niespodzianki.

Prócz śnieżnobiałych AF-1 Low z czerwonymi akcentami oraz charakterystycznymi, dodatkowymi napisami 'AIR' na jednym oraz 'FLEA' na drugim boku, w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia prezentujące kolejną wariację na temat tej sylwetki. Jej posiadaczem jest sam Travis Scott, który flexując się na tle czekoladowego Mercedesa G Speranza od Mansory na nogach ma zupełnie białą wersję tych butów. Może na pierwszy rzut oka nie widać specjalnych różnić względem poprzedniej, ale wprawne oko od razu zauważy, że w tym przypadku przyszyte do boku cholewki 'FLEA' zastąpiono słowem 'SUNSHINE'. Teraz zaczęliśmy się zastanawiać, czy tak samo jak w przypadku Blazerów, buty to nie efekt zabawy w programie do customizacji obuwia z zakładki 'Nike by You', co naszym zdaniem byłoby istnym strzałem w 10, a w naszym biurze na pewno pojawiłyby się 'AIR TENISUFKI'. Niestety, patrząc na to realistycznie, zapewne nigdy do tego nie dojdzie, a nadchodzących AF-1 x CPFM będzie zwyczajnie kilka wersji do wyboru.

Na więcej szczegółowych informacji musimy jeszcze poczekać, a jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu wracamy do |Was z tematem.


Nike