Proponowany post

Oto Kolejne, Czarne Nike LDWaffle Spod Ręki Sacai

24 czerwiec 2019
Oto Kolejne, Czarne Nike LDWaffle Spod Ręki Sacai

Ostatni kolaboracyjny projekt Nike x Sacai to naszym zdaniem jedno z ważniejszych wydarzeń tego sneakersowego roku. Współpraca amerykańskiej, sportowej marki z japońskim, modowym labelem zaowocowała dwoma bardzo charakterystycznymi modelami butów, Nike Blazer Mid będący połączeniem dwóch kultowych modeli Dunk oraz Blazer, a także naszym skromym zdaniem bezbłędny LDWaffle scalający takie biegowe klasyki jak Waffle Daybreak i LDV. To właśnie ten drugi jest gwoździem tego newsa. 

Jak się okazuje, Nike i Sacai nie spoczną na laurach i dwie debiutujące na rynku kilka tygodni temu kolorystyki nie będą jedynymi, a prace nad kolejnymi są w toku. Podczas paryskiego tygodnia mody i pokazu przyszłorocznej, męskiej kolekcji Spring 2020 modele na swoich stopach mieli między innymi nową edycję LDWaffle, która już nieco różni się od 'OG'. Najważniejszą różnicą jest materiał, z którego sklejono podwójną cholewkę. Tym razem postawiono na połączenie dwóch rodzajów skór, licowej i zamszowej w wersji premium z tekstylnym materiałem, który zastępuje przewiewną siateczkę. Wymieniono też sznurówki, które teraz są cienkie i woskowane oraz jedwabne ze złotym agletem. Jak już jesteśmy przy kolorach, to postawiono na sprawdzoną klasykę. Górę pokryto czernią, natomiast podwójną, platformową podeszwę kontrastującą bielą. Takie połączenie sprawdza się zawsze i tak jest też i w tym przypadku. 

Na ten moment data premiery nie jest nam znana. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu wracamy do Was z tematem. Retail zapewne wynosić będzie 160$.
Nike