Proponowany post

Supreme Drop List 26.09 2019

Już w PONIEDZIAŁEK!

Oto Kolejny 'Patchwork Pack' od Vans

12 sierpień 2019
Oto Kolejny 'Patchwork Pack' od Vans

Motyw 'Patchwork', a w zasadzie metoda szycia, która polega na łączeniu ze sobą skrawków różnych, często bardzo różniących się od siebie materiałów znana jest już w sneakersowym świecie. Światło dzienne ujrzała masa kicks'ów, których cholewki wykonane zostały przy użyciu tej techniki, a nam jako pierwszy przychodzą do głowy takie sylwetki jak chociażby Nike BlazerConverse Chuck Taylor czy END Clothing x Bodega x adidas Iniki Runner & Haven 'Denim Patchwork'. Oczywiście, to tylko kropla w morzu tego, co tak naprawdę wyszło. Sama amerykańska marka Vans podchodziła do tematu niejednokrotnie, a dziś zaprezentujemy Wam najnowszy pack, w którego skład wchodzą dwa klasyczne modele butów.

W ramach najnowszej paczki 'Patchwork Pack' znajdziecie takie lekkie, letnie sylwetki jak Era czy pozbawione systemu sznurowania, wciągane Slip-On. Każdy z nich skonstruowany jest z szerokiej gamy takich materiałów jak zamsz, płótno, materiał tekstylny czy sztucznego włosia. Kolorystycznie większość z nich utrzymana jest w kilku odcieniach niebieskiego, ale mamy też akcenty srebra, szkockiej kraty czy checkerboard. Każdy z wariantów postawiony jest  na śnieżnobiałej, wulkanizowanej podeszwie z czerwonym i niebieskim spodem w zależności od buta. 

Buty już teraz dostępne są w wybranych sklepach na terenie Kraju Kwitnącej Wiśni. Niestety, nie mamy informacji, czy zobaczymy je i na europejskim rynku. Innych kolorystyk szukajcie tutaj.


Vans

Tagi: vans,