Oto Lookbook Najnowszej Kolekcji Supreme Na Sezon SS21

15 luty 2021
Oto Lookbook Najnowszej Kolekcji Supreme Na Sezon SS21

No i jest i on! Po tygodniach przerwy od nowojorskiej marki Supreme brand ten po ubiegłotygodniowej zajawce - preview w końcu pochwalił się lookbookiem promującym najnowszą kolekcję na sezon Spring/Summer 2021, a my przyjrzymy się mu nieco bliżej. 

W prostym lookbooku z udziałem Sean'a Pablo i Genesis Evans'a i najnowszej sezonowej ofercie ponownie dominuje mieszanka wzorów i nadruków i masa kolorów.  W kolekcji znajdziemy zarówno zwykłe, znane nam style, ale i masę inspiracji, sportowymi krojami czy bardziej klasycznym, oldschoolowym krawiectwem. Nie zabrakło też porządnej,  wytrzymałej odzieży roboczej, pochodzącej z Nowego Jorku, która od kilku sezonów przeżywa swój renesans. Wśród wyróżniających się styli w kolekcji Supreme SS21 znajdują się odważna kurtka Cordura firmy Vanson Leathers i kamizelka skórzana z pajęczyną na plecach, wpadająca w oko kurtka Varsity „IT'S ALL BOLLOCKS” Jamiego Reida, koszulka z wizerunkiem Notorious BIG oraz czapka Swarovski Crystal S Logo Beanie. Innymi ciekawymi itemami są: komplet kurtka i spodnie z membraną GORE-TEX , satynowa bomberka MA-1 z czaszkami Clayotna Pattersona, koszykarskie dżerseje i szorty, futrzana bomberka we wzór bandany, work jacket schott wykonany ze skóry imitującej łuskę węża, szorty z wizerunkiem Iggy Pop, koszula z Muhammadem Alim i wiele, wiele innych.

Kolekcja Supreme SS21 będzie pojawiać się w regularnych cotygodniowych dropach, począwszy od pierwszego, który pojawi się już 18 lutego, a w Japonii 20 lutego.