Proponowany post

Oto mogące się podobać Nike Air Max 90 PRM 'Light Bone/Dutch Green-Shimmer'

02 kwiecień 2021
Oto mogące się podobać Nike Air Max 90 PRM 'Light Bone/Dutch Green-Shimmer'

Po premierze Nike Air Max 90 w kultowej kolorystyce 'Bacon' pozostały już tylko wspomnienia, które zapisały się między innymi na kartach historii kultowego sklepu Warsaw Sneaker Store - KLIK. Naszym zdaniem naprawdę ciężko dorównać temu szczególnemu wydaniu, które pomimo tego, że ma już lata na karku dalej pozostaje w strefie marzeń wielu sneakerheadów. Niemniej jednak model ten to naprawdę warta uwagi ponadczasowa sylwetka, którą w ciekawej kolorystyce zdecydowanie warto mieć w swojej kolekcji, szczególnie gdy lubisz klimat lat 90.

Jedną z takich wersji modelu Air Max 90 w wersji Premium, która gwarantuje nam bardzo dobrą jakość wykonania oraz użytych materiałów są tytułowe 'Light Bone/Dutch Green-Shimmer'. Jest kilka rzeczy, które urzekły nas w tym wydaniu. Po pierwsze wyżej wspomniana jakość użytych do produkcji materiałów. Naturalna skóra w neutralnym kolorze połączona z miękkim zamszem oraz meshową siateczką, to to, co Air Maxowe świry lubią najbardziej. Połączenie tego z tak prostym, ale wpadającym w oko zestawem kolorów naprawdę robi wrażenie. Mimo tego, że postawiono jedynie na kilka neutralnych odcieni beżu ze stonowaną zielenią, całość komponuje się wręcz idealnie, dając nam dopracowany i przemyślany pod tym względem projekt. Do tego dochdozi ten bezbłędny kształt, któremu ciężko się oprzeć. Nic dodać, nic ująć.

Szczegóły premiery Nike Air Max 90 PRM 'Light Bone/Dutch Green-Shimmer'

Buty Nike Air Max 90 PRM 'Light Bone/Dutch Green-Shimmer' w takich punktach sprzedaży jak sieć sklepów Worldbox, gdzie znajdziecie oryginalne sneakersy oraz u specjalistów z Warsaw Sneaker Store znajdziecie już wkrótce. 

Nike Air Max 90 PRM
Kolor: Light Bone/Dutch Green-Shimmer
Kod SKU: DM2829-002
Cena: $120