Proponowany post

Oto Nadchodzące adidas Yeezy Boost 350 V2 'Yecher'

24 sierpień 2020
Oto Nadchodzące adidas Yeezy Boost 350 V2 'Yecher'

W minioną sobotę odbył się ekskluzywny release kolejnej kolorystyki adidas Yeezy Boost 350 V2. Zupełnie nie wiedzieć czemu akurat kolorystyka 'Israfil' w sprzedaży pojawiła się jedynie za pośrednictwem internetowej strony producenta, co za tym idzie butów nie dostał żaden retailer oferujący produkty niemieckiej marki. 

My już jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że tej jesieni w sprzedaży zobaczymy kolejną (sami zgubiliśmy już rachubę, którą z kolei) kolorystykę 350-tek. Nadchodzące adidas Yeezy Boost 350 V2 'Yecher' utrzymane są w uwielbianej przez Kanye ziemisto-błotnej stylistyce z jednym kontrastującym elementem, którym jest przechodząca przez cały bok smuga' w stonowanym, śliwkowym kolorze, która sprytnie i z klasą rozdziela jaśniejszy wierzch z ciemniejszym spodem. Dodatkowo zwróćcie też uwagę na jasny beżowy kołnierz oraz półprzeźroczystą, zabarwioną w kolor kawy z mlekiem karbowaną gumę, która otacza Boost we wnętrzu.

Buty w sprzedaży zobaczymy tej jesieni. Mamy nadzieję, że tym razem polska premiera odbędzie się i w stołecznym butiku CL20.


adidas Yeezy Boost 350 V2 “Yecher”
Kolor: Yecher/Yecher-Yecher
Kod: FZ5266
Data: Jesień 2020
Cena: 899zł

adidas