Proponowany post

Oto Nadchodzące Nike Dunk Low 'atmos Elephant' W Pełnej Okazałości

29 lipiec 2020
Oto Nadchodzące Nike Dunk Low 'atmos Elephant' W Pełnej Okazałości

Słysząc hasło 'atmos Elephant' nas prywatnie przechodzą ciarki, a oczom wyobraźni ukazuje się obraz kultowych już Nike Air Max 1 z 2007 roku, który pod postacią naprawdę dobrego retro ponownie światło dzienne ujrzał 9 lat później. Nieco więcej na ich temat Tych szczególnych dla nas butów dowiecie się w jednym z odcinków naszego kwarantannowego dziennika (KLIK), a w tym miejscu nieco bliżej przyjrzymy się z pozoru niepasującym do tematu Dunkom. 

Część osób bacznie śledzących sneakersowe newsy wie, że jeszcze w tym roku w sprzedaży zobaczyć mamy masę najróżniejszej maści Dunków, czy to zupełnie nowych wydań, czy retro tych najbardziej wyszukanych. Jednymi z tych, na które z wiadomego względu my osobiście, czekamy są zapowiadane przez nas już jakiś czas temu Nike Dunk Low 'atmos Elephant'. Dziś w końcu możemy się im przyjrzeć nieco bliżej, chociaż z jednego względu nie jesteśmy pewni, czy widoczne na załączonych zdjęciach buty są w 100% legitne. Osoby tak samo, jak my jarające się atmosowymi jedynkami, doskonale wiedzą, jakich kolorów użyto do ich stworzenia, oraz jak Hiurofumi Kojima aka. Koji je na nich rozmieścił. W Dunkach zaprezentowanych tutaj zabrakło bieli, a na toeboxie, co nas trochę niepokoi. Pozostałe elementy, takie jak kultowy elephant print czy tealowy Swoosh pozostały na swoim miejscu, chociaż ten ostatni również wykonany jest z innego typu materiału, ale może nie ma co siać paniki i tak właśnie miało być. 

Tego dowiemy się bliżej premiery, która podobno odbyć ma się jesienią tego roku. Po cichu liczymy, że zobaczymy je i w stołecznym WS2, gdzie udało się nam kupić jedynki. Może i tym razem też się uda...


Nike