Oto najnowsza, letnia kolekcja Prosto - Summer '21

25 czerwiec 2021
Oto najnowsza, letnia kolekcja Prosto - Summer '21

Rodzimą markę Prosto kojarzy chyba każdy. Założony przez Sokoła brand, cenią nie tylko fani jego unikalnej twórczości, ale i zwolennicy prawdziwego, rasowego streetwearu o unikalnym, miejskim klimacie. 

Prosto zaprezentowało właśnie swoją najnowszą letnią kolekcję, w której wraca do swoich korzeni z 1999 roku. Ponad dwie dekady później, Prosto czerpie świeże inspiracje z czasów, w których rodziła się ich tożsamość i rozkwitał surowy, miejski charakter. Najnowsza letnia kolekcja, to współczesne spojrzenie na sportową emocjonalność z czasów milenium. Z miejsca, gdzie wszystko miało swój początek, teraz Prosto od wielu sezonów zmierza w nowym kierunku. Dobór materiałów, z którymi możecie obcować w najnowszej letniej kolekcji, nie jest przypadkowy. Grube, pętelkowe dzianiny o surowym wykończeniu, podkreślają chłodny i bezkompromisowy styl wszystkich rzeczy. Kroje oraz drobne elementy wykończenia koszulek i longsleevów, które zasilają kolekcję, zabierają nas w nostalgiczną podróż do lat 90, gdzie mieszało się wiele subkultur. W ramach kolekcji otrzymacie między innymi męskie bluzy z kapturem wykonane z enzymowanej bawełny pętelkowej o podwyższonej gramaturze 400g z klasycznym logo na klatce. Dodatkiem będą sztampowe spodnie dresowe, oraz szorty, a także jakościowe T-shirty z subtelnymi grafikami. Unikalnym dodatkiem jest ręcznik. Co ważne, wszystko to uszyto w Polsce. 

Najnowszą letnią kolekcję Prosto już teraz dostaniecie tutaj


Credits:

Photo: Filip Nesterowicz / Bureau Internet

Art Direction: Bartek Gajewski / Prosto. / Bureau Internet

Asystent: Jacek Domański; Bartek Kuś / Daylight Studio

Models: Oskar Kożuchowski; Evigne Bravo

Styling: Roksana Kwiatkowska

Makeup & Hair : Ania Słowińska

Scenography: Piotr Piwowar


Tagi: prosto

soyuz

enzymowanie dzianiny bawełnianej niszczy jej włókna, to jest najtańsza metoda żeby chwilowo poprawić chwyt dzianiny wydzianej z przędzy z lipnej jakości bawełny, po praniu robi się z tego syf